cb2cb1h1h2ck2ck1

REZERVACE Zděný OV 3+1 Čéčova ul. České Budějovice

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Fotografie

Cena:  2.630.000,- Kč

Popis

Nabízíme ke koupi zděný byt 3+1 v osobním vlastnictví, Čéčova ulice v Českých Budějovicích. Celková plocha bytu včetně technické místnosti v suterénu domu (sklepa) je 80,06m2, čistá podlahová plocha bytu je 65,49m2. Byt se nachází v prvním patře. Byt je v původním udržovaném stavu s možností okamžitého nastěhování. Jedná se o původně 2+1, dispozice byla pomocí sádrokartonové příčky změněna na 3+1, vznikly tak tři plnohodnotné místnosti s vlastním oknem a vstupem. Součástí bytu je spíž v kuchyni a komora v chodbě. V suterénu domu se nachází velice nadstandardně prostorná technická místnost (14,57m2), která patří pouze k tomuto bytu. Možnost využití společné prostorné a renovované sušárny v suterénu domu. Dům je po celkové rekonstrukci - plastová okna, zateplená fasáda, nová střecha. Poplatky do fondu oprav jsou 1.681,- Kč. Jedná se o velmi klidnou a vyhledávanou lokalitu v širším centru města s veškerou občanskou vybaveností. Velice hezké okolí domu s trávníky a vzrostlými stromy. Byt lze financovat hypotéčním úvěrem.