cb2cb1h1h2ck2ck1

REZERVACE Zděná chata Chlum u Třeboně

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 14.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/40397/realityctyrlistek.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
Fotografie

Cena:  650.000,- Kč

Popis

Nabízíme ke koupi rekreační chatu se zahradou v Chlumu u Třeboně v malé zahrádkářské kolonii. Jedná se o podsklepenou chatu s podkrovím a obytnou plochou cca 30m2. Do chaty je zavedena elektřina. Vytápěni chaty je kamny na pevná paliva, chemické WC, na pozemek je zavedena užitková voda. Chata je ve výborném technickém stavu, rovněž okolí chaty je velice pěkně udržované, na pozemku se nachází chodníky , záhonky a skleník. Polocha pozemku je cca 400m2 ( chata je v osobním vlastnictví) a je pronajat od Českého zahrádkářského svazu za 2.500 Kč ročně v tomto nájmu je zaúčtován poplatek za užívání užitkové vody. V budoucnu se uvažuje o převodu pozemku do osobního vlastnictví. Obec Chlum u Třeboně je rekreační oblast s možností koupání a rybolovu v rybníku Hejtman. PENB G.